EKO KOMPOSTERY

EKO KOMPOSTERY

Proponujemy innowacyjne eko kompostery w różnych wersjach i modelach wykonane z mrozoodpornego specjalnego tworzywa o opatentowanych wzorach do każdego ogrodu i działki.

EKO KOMPOSTER W KSZTAŁCIE KULI O ŚREDNICY 80cm
WYPOSAŻONY W SPECJALNĄ PODSTAWĘ NA ŁOŻYSKACH KULOWYCH UMOŻLIWIAJĄCYCH ROTACJE JAK PIŁKA – 360 STOPNI WE WSZYSTKICH KIERUNKACH, CO BARDZO UŁATWIA MIESZANIE WKŁADU ORGANICZNEGO ORAZ DOSTĘP POWIETRZA PRZYSPIESZAJĄCY PROCES ORAZ ZAPOBIEGA POWSTAWANIU NIEPRZYJEMNEGO ZAPACHU! 
KOMPOSTOWNIK POSIADA WIELE MAŁYCH SPECJALNYCH OTWORÓW PRZYSPIESZAJĄCYCH SAM PROCES KOMPOSTOWANIA. EKO KOMPOSTER POSIADA DWA MNIEJSZE OTWORY DO WRZUCANIA ODPADÓW ORGANICZNYCH ORAZ DWA DUŻE DO WYCIĄGANIA GOTOWEGO KOMPOSTU. POJEMNOŚĆ 268L. 
CAŁOŚĆ WYKONANA Z PLASTIKU POCHODZĄCEGO CAŁKOWICIE Z RECYKLINGU!! EKO KOMPOSTER DOSKONALE NADAJE SIĘ DO UŻYTKU PRZEZ CAŁY ROK BEZ WZGLĘDU NA PORĘ ROKU I POGODĘ!
CIEKAWY WYGLĄD SPRZYJA WKOMPONOWANIU SIĘ W TŁO OGRODU, DZIAŁKI NIE ZWRACAJĄC UWAGI NA PRZEZNACZENIE PRZEDMIOTU!
PROSTA INSTALACJA ORAZ BRAK POTRZEBY KONSERWACJI W PRZYSZŁOŚCI - NIE MALUJEMY,NIE GNIJE,NIE RDZEWIEJE!

EKO KOMPOSTER DOUBLE TO ZINTEGROWANE DWA BĘBNY O POJEMNOŚCI 380L Z PODWÓJNYMI ŚCIANKAMI. BĘBNY OBRACAJĄ SIĘ NA STALOWEJ OCYNKOWANEJ RURZE, PODSTAWIE Z MOŻLIWOŚCIĄ BLOKADY W KAŻDYM POŁOŻENIU.
DUŻE, OTWIERANE KLAPY UŁATWIAJĄ OBRÓBKĘ WSADU ORAZ OBROTOWE BĘBNY DOSKONALE SPRAWDZAJĄ SIĘ PRZY MIESZANIU KOMPOSTU. KOLOR CZARNY ABSORBUJE CIEPŁO DZIĘKI CZEMU PRZYSPIESZA PROCESY GNILNE WSADU, FILTR UV, WAGA KOMPLETU 28KG.
WYMIARY: głębokość 79,38 cm; szerokość 147,65 cm; wysokość 111,13 cm.

EKO KOMPOSTER TWIST O POJEMNOŚCI 302L WYKONANY ZE SPECJALNEGO TWORZYWA Z FILTREM UV O PODWÓJNEJ ŚCIANCE W KOLORZE CZARNYM DZIĘKI CZEMU ABSORBUJE CIEPŁO DZIĘKI CZEMU PRZYSPIESZA PROCESY GNILNE WSADU.
KOMPOSTYER OBROTOWY Z BLOKADĄ DOWOLNEGO POŁOŻENIA DZIĘKI CZEMU MAMY ŁATWOŚĆ MIESZANIA WSADU ORAZ JEGO WKŁADANIA I WYJMOWANIA.. PODSTAWA WYKONANA Z RUR STALOWYCH OCYNKOWANYCH. WAGA 30KG.
WYMIARY: długość 91,5 cm; szerokość 97,8 cm; wysokość 111,8 cm.

EKO KOMPOSTER PREMIUM O POJEMNOŚCI 246L RÓWNIEŻ WYKONANY ZE SPECJALNEGO TWORZYWA Z FILTREM UV O PODWÓJNYCH ŚCIANKACH W KOLORZE CZARNYM - ABSORBUJE CIEPŁO I PRZYSPIESZA PROCESY GNILNE.
KOMPOSTER OBROTOWY CO UŁATWIA JEGO OBSŁUGĘ ORAZ MIESZANIE WSADU. PODSTAWA WYKONANA ZE STALOWEJ OCYNKOWANEJ RURY. WAGA 25KG.
WYMIARY: długość 90,9 cm; szerokość 88,9 cm; wysokość 100 cm

WSZYSTKIE WZORY EKO KOMPOSTERÓW SĄ OPATENTOWANE I ZASTRZEŻONE.


Share by: