INSPEKTY I WYPOSAŻENIE

INSPEKTY I WYPOSAŻENIE

Jako dodatkowe wyposażenie do szklarni stalowych oferujemy Państwu stoły i półki szklarniowe do całkowitej zabudowy wnętrza lub jako pojedyncze elementy w dowolnej ilości i konfiguracji. 
Stół lub półka jest wygodnym miejscem do wykonywania drobnych prac jak np. przesadzanie lub miejscem do przechowywania drobiazgów i narzędzi.

Rynny do odprowadzania deszczówki pozwalają na zbieranie wody z opadów co może znacznie ograniczyć koszty wody.

Automaty termiczne do samoczynnego otwierania i zamykania okien bardzo dobrze sprawdzające się w okresie dużych upałów i kiedy nie ma nas w domu, np. okresy urlopowe. 

Proponujemy również proste w montażu i funkcjonalne prowadzenie roślin - druty do podwiązywania pnączy z regulowanym naciągiem - głównie pomidorów.

Oferujemy też uniwersalne chodniczki do szklarni i tuneli foliowych, które zapewniają czystość, porządek w naszych uprawach i ułatwiają przemieszczanie się. W okresach obfitego podlewania pozwalają uniknąć błota i zachować czystość. Jeden element do dowolnego łączenia 0,36mx1,20m.
Panele chodnikowe można stosować do użytku wewnętrznego jak i układać na zewnątrz dowolnie łącząc i tworząc boczne odnogi.

Ścianki działowe do szklarni stalowych umożliwiają dowolne dzielenie wnętrza szklarni na dwie osobne powierzchnie. 

Kompletne systemy nawadniające firmy CLABER zapewniają minimum pracy przy uprawach, dają możliwość nawadniania różnych rodzajów roślin odpowiednią dawką wody z nastawieniem czasu, częstotliwości. Pełna automatyzacja.

Posiadamy również w swojej ofercie skrzynie inspekcyjne - inspekty w dwóch wersjach UNI i VBU2. Oba modele są wykonane z profili ocynkowanych do 1,5mm grubości i pokryte specjalnym szkłem szklarniowym „HELIOS”. 
Inspekty mają wymiary: UNI długość 1,36m, szerokość 1,0m, wysokość 0,22m i waga 32kg. 
                                 VBV2 długość 1,99m, szerokość 1,5m, wysokość 0,55m i waga 85kg.
Konstrukcje inspektu można za dopłatą malować proszkowo na dowolny kolor z palety RAL.

Wyposażenie szklarni i tuneli foliowych pozwala na zmniejszenie ilości pracy przy uprawach jak również na zachowanie wygody i porządku oraz dodatkowego miejsca. Stosowanie np. automatów do okien podnosi znacząco bezpieczeństwo użytkowania szklarni podczas gwałtownych burz oraz silnego wiatru.


Share by: