PAWILONY OGRODOWE

PAWILONY OGRODOWE

Pawilony ogrodowe - szklarnie serii Hera 4500 i 9000 wykonane z aluminium anodowanego oraz szkła i poliwęglanu.

Szklarnia ma boki pokryte gładkim szkłem hartowanym grubości 3mm o doskonałej przepuszczalności światła natomiast dach pokryty wysokiej jakości poliwęglanem z filtrem UV o grubości 8mm - nie żółknie!

Model 900: szklarnia posiada drzwi podwójne rozsuwane o szerokości 80cm i wysokości 1,77m oraz 3 okna. Powierzchnia użytkowa szklarni 12,10m2. Wysokość całkowita 3m, wysokość ściany bocznej 1,94m.

Model 450: szklarnia posiada drzwi podwójnie rozsuwane o szerokości 62cm i wysokości 1,77m oraz 1 okno. Powierzchnia użytkowa szklarni 5,90m2. Wysokość całkowita 2,57m, wysokość ściany bocznej 1,82m.

Szklarnia posiada podstawę wykonaną ze stali ocynkowanej. Drewniana podłoga nie jest w zestawie-przykład aranżacji i wykończenia.

Istnieje możliwość łączenia ze sobą 2 lub więcej szklarni - pawilonów (możliwa łatwa rozbudowa w przyszłości).

W ofercie 2 rodzaje/wielkości szklarni - pawilonu 4500 i 9000.


Pawilon ogrodowy Syrius wykonany z profili aluminiowych anodowanych i pokryty poliwęglanem komorowym 4mm, 6mm z filtrem uv lub szkłem hartowanym 3mm.

Z dopłatą można uzyskać konstrukcję malowaną proszkowo w kolorze czarnym lub zielonym.
Szklarnia posiada 4 okna i stalową podstawę w komplecie. Drzwi rozsuwane dwu-skrzydłowo na boki o wymiarach 1,22m szerokości i 1,91m wysokości - wszystkie dokładne wymiary na schemacie zdjęciowym.

Bardzo ciekawy i funkcjonalny kształt zapewnia doskonałe warunki do uprawy roślin jak również do spędzania wolnego czasu w miłej atmosferze niezależnie od warunków atmosferycznych. Możliwość ciekawych aranżacji i zagospodarowania wnętrza dzięki przedsionkowi. Powierzchnia 13m2.


Share by: